Hlasování o nejlepšího obchodníka začalo

Již po dvanácté mají letos zákazníci možnost hlasovat pro svého nejoblíbenějšího obchodníka v ocenění MasterCard Obchodník roku. Hlasovat v kategorii MasterCard Obchodník roku 2014 - GE Money Bank Cena veřejnosti je možné prostřednictvím internetových stránek www.obchodnik-roku.cz a SMS zpráv až do 11. ledna 2015.

„Cena veřejnosti je mezi obchodníky vnímaná jako jedna z nejprestižnějších kategorií. Dává zákazníkům jedinečnou možnost projevit sympatie svému oblíbenému obchodníkovi a prostřednictvím hlasování mu dát šanci stát se jejím vítězem,“ říká Martina Kirchrathová, Commerce Development Director MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko. Po celou dobu hlasování budou na webových stránkách ocenění k dispozici průběžné výsledky.

„Všichni, kteří pošlou hlas svému oblíbenému obchodníkovi prostřednictvím stránek www.obchodnik-roku.cz, se mohou zároveň zapojit do soutěže. Výherce získává 50 000 Kč vložených na účet Free and Flexi, a zároveň platební kartu MasterCard s věrnostním programem bene+,“ doplňuje Josef Jehlík, manažer věrnostního programu bene+, GE Money Bank.

Systém a pravidla hlasování zůstávají stejná jako v minulém roce:

  V každé kategorii vyberou zákazníci pouze jednoho obchodníka, kterému dají svůj hlas.
  Po vyplnění a odeslání formuláře bude každému hlasujícímu automaticky na jím vyplněnou e-mailovou adresu zaslána žádost o potvrzení hlasování. Pro úplnost hlasování musí každý hlasující tuto žádost potvrdit. Hlasování, které není potvrzeno přes e-mail, není platné.
  Hlasovat na internetu může každý hlasující maximálně jednou za dobu konání soutěže, tedy z jedné e-mailové adresy je možné potvrdit maximálně jedno hlasování za dobu konání soutěže.
  Hlasovat prostřednictvím SMS může každý hlasující maximálně jednou za dobu konání soutěže, tedy z jednoho telefonního čísla je možné hlasovat maximálně jednou za dobu konání soutěže.

Vítěz Ceny veřejnosti bude slavnostně vyhlášen na konferenci Retail Summit 3. února 2015.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *