COOP Mobil: za nákupy je i limitovaná edice piva Velkopopovický Kozel Florian

V nové akci červen/červenec naleznou zákazníci 18 výrobků značek Opavia, Mattoni, Magnesia, Pepsi, RockStar, Birell a také specialitu.

Zákazníci, kteří v produktové akci koupí 3ks některého z výrobků získají 10 minut na volání do všech sítí. Specialitou je pivo Velkopopovický Kozel Florián, uvařené pouze pro prodejny COOP a věnované dobrovolným hasičům v České republice. Jde o historicky první podobnou spolupráci s tímto pivovarem, který vytvořil limitovanou edici určenou k prodeji jen na prodejnách COOP a do vyprodání zásob.

U křtu tohoto jemně řezaného piva byli i zástupci dobrovolných hasičů a Skupina COOP společně s Velkopopovickým pivovarem chce i touto cestou poděkovat za jejich práci.

Program pravidelných produktových akcí souvisí se strategií COOP Mobilu nabízet levné volání za pravidelné nákupy. Tyto akce, které jsou na prodejnách k dispozici celý rok, využívá již přes 60 % zákazníků COOP Mobilu. Ti tak nemusí dobíjet kredit, neboť se jim při získání volných minut prodlužuje i jeho platnost.
„Pomocí tohoto odměňovacího programu mohou všichni výrazně omezit své výdaje za telefon a sníží se jim tak i cena jejich nákupů. Pro aktivaci stačí zakoupit startovací balíček COOP Mobilu na některé z prodejen COOP a lze využít i přenesení svého čísla ke COOP Mobilu od stávajícího operátora zdarma,“ říká Lukáš Němčík ze Skupiny COOP.
Více informací na www.coopmobil.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *