Nasbírejte si věrnostní body na zavazadlo značky Wenger

Společnost Kaufland připravila pro svoje zákazníky další věrnostní program, který startuje již 20. března. Za každých 100 Kč nákupu obdrží bonusový bod, který si nalepí do hrací karty, vytištěné z webových stránek Kauflandu nebo vyzvednuté na pokladně, informacích či u vystaveného věrnostního zboží v prodejnách.

Za nasbírané věrnostní body si zákazníci mohou vybrat z nabídky produktů značky Wenger, a to za sníženou cenu. Celá řada výrobků je navržena v černé barvě s červenými detaily, které dodávají výrobkům moderní vzhled. Velká zavazadla z produktové řady Wenger - kufr 24”, kufr 18” a cestovní taška na kolečkách – mají lehký hliníkový rám. Jsou vysoce odolná a konstruovaná pro dlouhou životnost. Akce potrvá do 25. června. Úplná pravidla a informace naleznete na www.kaufland.cz.

 

Společnost Kaufland připravila pro svoje zákazníky další věrnostní program, který startuje již 20. března. Za každých 100 Kč nákupu obdrží bonusový bod, který si nalepí do hrací karty, vytištěné z webových stránek Kauflandu nebo vyzvednuté na pokladně, informacích či u vystaveného věrnostního zboží v prodejnách.

Za nasbírané věrnostní body si zákazníci mohou vybrat z nabídky produktů značky Wenger, a to za sníženou cenu. Celá řada výrobků je navržena v černé barvě s červenými detaily, které dodávají výrobkům moderní vzhled. Velká zavazadla z produktové řady Wenger – kufr 24”, kufr 18” a cestovní taška na kolečkách – mají lehký hliníkový rám. Jsou vysoce odolná a konstruovaná pro dlouhou životnost. Akce potrvá do 25. června. Úplná pravidla a informace naleznete na www.kaufland.cz.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *