Koupelna od Evy Jiřičné nyní na Zličíně

Návrhy splňující i ty nejnáročnější designové požadavky představuje SIKO v rámci své značky Elite Bath. Součástí luxusní kolekce je i koupelna navržená Evou Jiřičnou, která se při její realizaci nechala inspirovat svou vlastní koupelnou v londýnském bytě.

Koupelnu od renomované architektky měli možnost obdivovat i návštěvníci letošního Designbloku. Expozice Elite Bath je nyní součástí showroomu SIKO Koupelny na pražském Zličíně, na jehož realizaci se podíleli členové ateliéru známé architektky AI-Design.

Showroom, otevřený na jaře letošního roku, je výjimečný nejen svou rozlohou (přes 3 000 m2 prodejní plochy), ale i nápaditým řešením interiéru. Pravoúhlým prostorem prochází diagonální, barevně zvýrazněná komunikační osa inspirovaná hlavní newyorskou třídou Broadway. Usnadňuje orientaci, nabízí odpočinkové a odkládací plochy, kavárnu a ústí do „zlatého hřebu“ celého showroomu, expozice luxusních koupelen Elite Bath. Najdete tu sortiment předních světových výrobců sanitárního vybavení i koupelny podle návrhu českých designérů, mimo jiné například Bořka Šípka.

One thought on “Koupelna od Evy Jiřičné nyní na Zličíně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *